Error message

Brightcove API call failed: [ { "error_code" : "NOT_FOUND", "message" : "Resource does not exist." } ]

Automatyczne systemy pakowania PriorityPak®

Szybkie rozwiązanie, które zamyka produkty w gotowym do wysyłki opakowaniu ochronnym. Zrewolucjonizuj swój proces pakowania dzięki systemowi PriorityPak® – szybkiemu, elastycznemu sposobowi na stworzenie kompletnego opakowania w jednym prostym kroku. System PriorityPak® to wydajna technologia pakowania ochronnego i zabezpieczania produktu, która dzięki zaawansowanym czujnikom jest idealnym rozwiązaniem dla zastosowań o zmiennej objętości i zróżnicowanym pakowaniu.

Features

  • Wyraźny wzrost wydajności – Wytwarza do 20 opakowań na minutę, w porównaniu do 1-3 opakowań przy metodzie ręcznej
  • Oszczędność – Tworzy kompaktowe, zindywidualizowane opakowanie, co pozwala na obniżenie kosztów wysyłki w porównaniu z kartonami z tektury falistej czy materiałami wypełniającymi.
  • Znakomita ochrona produktu – System otacza produkt przylegającym materiałem ochronnym Cold Seal®, który utrzymuje produkt w miejscu, chroniąc go przed uszkodzeniami podczas transportu i magazynowania.
  • Prostota – Łatwy w instalacji i konfiguracji. Wystarczy podłączyć prąd i sprężone powietrze, a następnie załadować rolki materiału do podajnika. Szkolenie operatora ogranicza się do szybkich i prostych instrukcji dotyczących umiejscawiania produktów. Bez skomplikowanych ustawień. Bez konieczności regulacji dla różnych rozmiarów i objętości.
  • Spersonalizuj swoją pracę – Możliwość bezkonfliktowej integracji z istniejącymi liniami pakowania, które mogą zawierać dodatkowe automatyczne funkcje pozwalające na oszczędzenie czasu, takie jak ważenie, oznakowanie, sprawdzanie i sortowanie paczek, aby jeszcze bardziej usprawnić proces pakowania.