Error message

Brightcove API call failed: [ { "error_code" : "NOT_FOUND", "message" : "Resource does not exist." } ]

Automatické balicí systémy PriorityPak®

Vysokorychlostní řešení, které zapouzdřuje produkty do ochranného obalu připraveného k distribuci. Převezměte kontrolu nad svými obaly se systémem PriorityPak® - rychlý a flexibilní způsob, jak vytvořit kompletně těsný balíček v jednom snadném kroku. Systém PriorityPak® je společné řešení pro vysokorychlostní zachycení produktu a ochranný obal s moderní senzorovou technologií, která z něj činí ideální řešení pro kolísavé objemy a variabilní požadavky balení.

Features

  • Dramatické zvýšení produktivity - vytváří až 20 balíčků za minutu, oproti 1-3 balíčkům za minutu při využívání ručních metod
  • Nákladově efektivní - vytvoří kompaktní přizpůsobený balíček, který snižuje náklady na poštovné ve srovnání s obaly z vlnitého kartonu a výplňových materiálů.
  • Jedinečná ochrana produktů - tento systém zapouzdří vaše výrobky do soudržně potaženého ochranného obalu Cold Seal®, který uzavře a zataví produkty na místě, aby se minimalizoval jejich posun; poskytuje ochranu před nástrahami distribuce a manipulace.
  • Jednoduché použití - jednoduchá instalace a nastavení. Stačí zapojit, napojit na stlačený vzduch, založit a naplnit role materiálu. Zaškolení obsluhy nevyžaduje víc než jednoduché a rychlé pokyny pro umístění produktu. Žádné složité nastavení. Bez potřeby nastavení velikosti nebo množství.
  • Přizpůsobeno pro váš provoz - může se integrovat do stávajících balicích linek, které mohou obsahovat jiné automatizované funkce na úsporu času jako je vážení, manifest produktu, validace a třídění balíčků, které pomohou ještě více zefektivnit obalové provozy.